rhy.fi
Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT 2020

Toiminnanohjaaja

Jari Mantere
Mäkiläntie 6
23200 Vinkkilä
044 5848 348
jari.mantere@luukku.com

 

Vakka- Suomen riistanhoitoyhdistyksen hallitus

Puheenjohtaja

Seppo Lohimies

Varttaistentie 115

23200 Vinkkilä

050 5698 074

seppo.lohimies@elisanet.fi

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Kari Puttaa

Perkiöntie 667

23200 Vinkkilä

044 0781 566

kari.puttaa@gmail.com

 

 

Varapuheenjohtaja

Santeri Aalto

Hakkenpääntie 170

23310 Taivassalo

040 0990 986

santeri.aalto@gmail.com

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Pekka Salovuori

Tiuttaalintie 167

23360 Kustavi

040 0848 108

pekka.salovuori@gmail.com

 

 

Jäsen

Jyri Vuorinen

Pussimäentie 44

23450 Lokalahti

050 3171 288

jyri.t.vuorinen@gmail.com

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Jyri Heininen

Ahjolantie 6 as 1

23450 Lokalahti

040 0484 696

jyheinin@gmail.com

 

 

Jäsen

Simo Latokartano

Suoniityntie 8.I.27

21280 Raisio

050 4418 665

simo.latokartano@gmail.com 
 

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Jukka Lehtinen

Looperintie 26

23360 Kustavi

040 5519 731

lehtinen.jukka65@gmail.com

 

 

Jäsen

Jouni Ala-Uotila

Hurunkorventie 70

23310 Taivassalo

040 0536 259

 jouni@alauotila.fi

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Lasse Lindroth

Leikluodontie 119

23310 Taivassalo

040 5963 200

 lindroth.lasse@outlook.com


 

Jäsen

Asko Saloranta

Niittulantie 21

23360 Kustavi

040 9008 872

asko.saloranta@gmail.com 

Varajäsen, henkilökohtainen

Lasse Laaksonen

Prikitie 4

23360 Kustavi

040 0876 280

laaksoset67@gmail.com  


 

 

Jäsen

Tero Uoti

Kirkonkyläntie 27

23200 Vinkkilä

040 0728 856

terouoti@gmail.com

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Timo Santanen

Suokarintie 18

23200 Vinkkilä

040 0773 754

timo.santanen@dnainternet.net

 

 

Jäsen

Kari Voutilainen

Liisankuja 2

21220 Raisio

040 0386 700

voutilainen.kari@gmail.com

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Kaarlo Pihlasto

Salavainen

21195 Velkua

050 5906 729

kaarlo.pihlasto@gmail.com

 

Jäsen (maanomistajajärjestön edustaja)

Petteri Kulmala

Notholmantie 1

23360 Kustavi

040 0525 229

konetyo@kustavi.net

 

Varajäsen, henkilökohtainen

Pasi Marttila

Marttilantie 62

23450 Lokalahti

040 0911 111

pasi.marttila@gmail.com

 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua